w naszej ofercie: 9524 imprezy, 1519 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Impreza Integracyjna dla Firm
Wszystko o tej ofercie wie:

IMPREZA INTEGRACYJNA DLA FIRM

z wycieczką rowerową i wspinaczka skałkową

Wyżywienie: zgodnie z programem imprezy lub opisem hotelu (ZPR)
Ocena oferty:
Kod oferty:
15614
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE

PROGRAM:

Dzień I
 - Przyjazd koło godz. 11 - 13:00 do hotelu - zakwaterowanie (możliwość odbioru uczestników z dworca PKP busem i przejazd do hotelu - nie wliczono w cenę)
Godz. 13:00 - obiad
 - Od godz. Godz. 14.00 - wyprawa rowerowa - dla uczestników prowiant na drogę (opis wyprawy poniżej oferty) wraz ze zwiedzeniem Jaskini Nietoperzowej.
 - Koło godz. 21:00 - przyjazd do hotelu
 - Koło godz. 21:30 - kolacja grillowa na tarasie hotelu.

Dzień II
 - Godz. 9:00 - 10:00 - śniadanie, wykwaterowanie (suchy prowiant)
 - Godz. 11:00 wyprawa rowerowa (opis poniżej oferty), w trakcie wyprawy atrakcje wspinaczki skałkowej (wspinaczka na wędkę, zjazd tyrolką).
 - Koło godz. 18:00 - zakończenie imprezy w Korzkwi stamtąd powrót busem do hotelu, skorzystanie z łazienki, obiadokolacja
lub

 - (nie wliczono w cenę) - przewiezienie od razu busem do Korzkwi bagaży uczestników wtedy obiadokolacja w Korzkwi, i powrót busem do Krakowa, jeżeli uczestnicy przyjeżdżają pociągiem?)


OPIS TRASY ROWEROWEJ

DZIEŃ I
 - 14:00 wyjazd z hotelu w stronęDoliny Kluczwody, po kilkuset metrach skręcamy w prawo za czerwonymi znakami szlaku rowerowego. Jedziemy szlakiem przez Bębło do Doliny Będkowskiej po drodze możemy podziwiać widoki pełne fantastycznych białych skałek.
 - Koło godz. 15:00 przyjazd do Jaskini Nietoperzowa (zwiedzanie) - Jaskinia która obok ciekawej szaty naciekowej posiada bogatą historię.
 - Koło godz. 16:00 przejazd na niebieski szlak Dolina Będkowską jedną z najdłuższych dolin krasowych na Jurze do Bramy Będkowskiej - ciekawej formy skalnej i szlaku żółtego, a następnie przez Będkowice do Doliny Kobylańskiej.
 - Koło godz. 18:00 z Kobylan udamy się w stronę Karniowic a stamtąd szlakiem zielonym do Doliny Kluczwody gdzie znajduje się jaskinia Mamutowa przez której dach prowadzą najbardziej ekstremalne drogi wspinaczkowe w Polsce i dalej powrót do hotelu.
 - Około 21:00 zakończenie wyprawy

30 km do przejechania sporo podjazdów i zjazdów.

DZIEŃ II
 - 11:00 wyjazd z hotelu przejazd przez Czajowice na skałkę 502
 - Koło godz. 12:00 wspinaczka na wędkę
 - Koło godz. 14:00 ze skałki jedziemy w kierunku Doliny Sąspowskiej uroczej doliny pełnej wapiennych skałek a następnie Doliną Prądnika na terenie Ojcowskiego Parku Narodowego do Korzkwi (zwiedzanie zamku z zewnątrz) i doliny Korzkiewki
 - Koło godz. 16:00 - zjazd tyrolką
 - 18:00 powrót i zakończenie imprezy

30 km do przejechania trasa spokojniejsza

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
2 dni 405 PLN Sprawdź

- cena od osoby przy grupie minimum 9 osób

Zakwaterowanie

Hotel star star

Opis Hotelu:
Usytuowanie 200 metrów od głównej drogi w malowniczym pejzażu Jury Krakowsko Częstochowskiej stwarza doskonałe warunki do spokojnego wypoczynku. Obiekt jest również dogodną bazą wypadową do zwiedzania okolicznych atrakcji: Ojcowskiego Parku Narodowego, zamku w Pieskowej Skale, Jaskini Wierzchowskiej, Łokietka, Nietoperzowej, podkrakowskich dolinek: Kluczwody, Będkowskiej, Kobylańskiej.
 
Hotel dysponuje 24 pokojami o następującej strukturze:
- 21 pokoi 2-osobowe
- 2 pokoje 4-osobowe
- 1 Apartament
 
Wszystkie pokoje z łazienkami, tv sat, telefonem.
 
Przedmiotem szczególnej troski hotelu jest restauracja czynna 24 h, w której serwowane są dania kuchni polskiej i międzynarodowej. 20-letnia tradycja oraz powiększająca się liczba stałych gości świadczy o wysokim poziomie oferowanych przez restaurację usług. Hotel otrzymał dyplom dla restauracji \"Zajazd Krystyna\" za zdobycie wyróżnienia w rankingu \"Rzeczpospolitej\" \"Lukullus w Podróży\" 2001
 
Sala konferencyjna: Hotel dysponuje salą wielofunkcyjną o powierzchni 150 m2 dla max 100 osób, połączoną z tarasem widokowym

Wyżywienie

zgodnie z programem imprezy lub opisem hotelu (ZPR)

 - 1 * obiad w dniu pierwszym, 2 * suchy prowiant na drogę, 1 * obiadokolacja w dniu II,
 - Kolacja grillowa,

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Własny

transport własny grupy - istnieje możliwośc transportu ze strony organizatora - na zapytanie.

Cena zawiera

 - Zakwaterowanie ze śniadaniem w hotelu ** w 4 pok. 2 -osobowych i 1 pokoju 1-osobowych,
 - 1 * obiad w dniu pierwszym, 2 * suchy prowiant na drogę, 1 * obiadokolacja w dniu II,
 - Kolacja grillowa,
 - Wyprawy rowerowe,
 - Zwiedzenie Jaskini Nietoperzowej,
 - Elementy wspinaczki skałkowej (w czasie drugiego dnia imprezy rowerowej),
 - Przejazd busem w dniu II z Korzkwi do hotelu,
 - ubezpieczenie NNW,
 - obiadokolacja w dniu II,

Cena nie zawiera

 - wypożyczenie rowerów (ok. 40,00zł/dzień)
 - bus-a (możliwość zorganizowana transportu busem),

Uwagi

Koszt od osoby przy grupie minimum 9 osób

comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotycznepielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz obozy młodzieżowe: kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.


Tanie noclegi nad morzem Imprezy na Jurze Ojcowski Park Narodowy Parki Narodowe Pieskowa Skała Zielone Szkoły Bilety Promowe Bilety Lotnicze Obozy Kolonie Zimowiska Obozy Młodzieżowe Wycieczki Objazdowe Obozy Paintballowe Oferty Sylwestrowe Szczyrk noclegi Wczasy nad morzem Hua Hin Boszkowo Hotele Warszawa obrazy Plecaki turystyczne noclegi Noclegi wakacje nad morzem Babia Góra Tanie Noclegi Niepełnosprawni Fotograf Zgorzelec | dodaj linka »

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.